60'lar ve 70'ler Yabancı Disko Müzik

www.gazeteatakum.com

RADYO GAZETE ATAKUM İNTERNET TARAYICILARINIZI VE MEDYA OYNATICILARI DESTEKLER DİNLEMEK İÇİN İNDİREBİLİRSİNİZ

     

Gönüllere taht kuran 60'lar ve 70'ler özellikle dünya pop kültüründe önemli bir yer işgal etmiş durumda. Özellikle 70'li yıllarda ki müzik akımı unutulmamak üzere yılların yoluna akıp gitmiştir. Şimdilerde hala bu akım ortaya çıkan disko parçaları hala dinleniyor. Şimdinin gençliği anneleri, babaları, dedeleri ve neneleri dinlediği parçalar ile coşmaya devam ediyor. Radyo Gazete Atakum yerel bir gazete olan GAZETE ATAKUM çatısı altında yayın hayatına başladı. Genellikle radyomuz ATAKUM ilk ve tek Yabancı 60'lar ve 70'ler disko parçalar çalan bir radyo olmak istedi. Bun için titizlikle oluşturulan arşiv ve şarkılar seçildi. Diğer radyoların aksine RADYO GAZETE ATAKUM'da reklam yok. 7/24 yüzlerce disko parçaları kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RaDYo Player Yükleniyor...

TESLA Motors 3 Ay Ömrü Kaldı

Ana Sayfa » Dünya » TESLA Motors 3 Ay Ömrü Kaldı
Paylaş
Tarih : 30 Mart 2018 - 10:34

Kredi derecelendirme kuruluşu Moody Tesla Motors’un kredi notunu düşürmesinden sonra Elon Musk için felaketin çanları çalmaya başlandığı haberleri gelmeye başladı. Ekonomi düşünürleri Tesla Motors Model 3’ün seri üretimde başarısız olmasından dolayı 3 ay ömrü kaldığını ve talebe yetişemediğini belirtti. 

Elon Musk yenilikçi otomobil fikri ile Tesla Motors kurduktan sonra pek çok yatırımcıdan para toplayarak, elektrikli otomobil geliştirmeyi başarmıştı. İlk çıktığı zamanlarda dünyada büyük bir izleyici kitlesine ulaşan elektrikli otomobil özellikle şu günlerde savaşılan ve milyonlarca kişiyi mağdur eden petrol alternatif bir yakıt türü oluşması nedeniyle önem arz ediyordu.

Tesla Motors Model 3 Seri Üretime Sokamadı 

Elon Musk özellikle süper spor otomobiller üreterek piyasaya girmişti. Ancak bu süper spor otomobiller elektrikli olduğu için pek tutulmamış ve zarara neden olmuştu. Firma aşırı yüksek araştırma ve geliştirme maliyetleri nedeniyle para yakan bir sisteme sahipti. Özellikle alt gelir gurubuna yönelik ürettiği Model 3 seri üretime bir türlü geçememesi Tesla Motors sonunun geldiğinin bir göstergesi durumunda.

Model 3 taleplerin binler yüz binler olduğu düşünülürken sadece 400 adet üretilebilmesi. Yatırımcıların şok geçirmesine neden oldu. Piyasa düşünürleri ise Tesla Motors bir balon olduğunu ve yakında patlayacağını belirttiler.

Bu durum Tesla Motors’un hisselerinin aşırı bir şekilde düşüş yaşamasına neden oldu. Bir diğer piyasa söylentisine göre ise Tesla Motors sadece 3 aylık parası kaldığını ve bu durum karşısında iflas etmesi kaçınılmaz olacağı görülmekte.

Tesla Katili Jaguar SUV I-Pace

Tesla Motors özellikle büyük üreticiler karşısında yeterli mali kaynaklarının olmaması onun bu yarışta kayıp yaşaması anlamına gelmesine neden olmakta. İngiliz otomobil üreticisi Jaguar bunlardan bir örneği. Tesla Motors rakip olarak geliştirilen Jaguar SUV I-Pace Türkiye sunumunda görenleri hayrete kapılmasına neden olmuştu. Bu durum sosyal medyada Tesla katili olarak görülüyor ki, Jaguar ürettiği elektrikli aracın Tesla Motors’un ürettiği Model 3 daha ileri olduğu görülüyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jumanji Welcome to the Jungle 2017 1080p 3D BluRay Half-OU x264 TrueHD 7 1 Atmos-FGT

Jungle’a hoşgeldiniz Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Kevin Hart’ın oynadığı bir film. Dört genç büyülü bir video oyununa çekilir

Suudi yatırım zirvesine Alman devinden Kaşıkçı boykotu

Siemens’in yöneticisi Joe Kaeser Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’da yarın başlayacak olan “Çöldeki

BİR TÜRK YETKİLİ’ SUUDİLERİ NASIL DİZE GETİRDİ ? BÜYÜK BAŞARI

New York sokaklarında Türkiye gündeminin arkasında Cüneyt Özdemir anlatmaya devam ediyor. Dışarıdan bir ülkenin görüntüsü, dünya meseleleri,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz