60'lar ve 70'ler Yabancı Disko Müzik

www.gazeteatakum.com

RADYO GAZETE ATAKUM İNTERNET TARAYICILARINIZI VE MEDYA OYNATICILARI DESTEKLER DİNLEMEK İÇİN İNDİREBİLİRSİNİZ

     

Gönüllere taht kuran 60'lar ve 70'ler özellikle dünya pop kültüründe önemli bir yer işgal etmiş durumda. Özellikle 70'li yıllarda ki müzik akımı unutulmamak üzere yılların yoluna akıp gitmiştir. Şimdilerde hala bu akım ortaya çıkan disko parçaları hala dinleniyor. Şimdinin gençliği anneleri, babaları, dedeleri ve neneleri dinlediği parçalar ile coşmaya devam ediyor. Radyo Gazete Atakum yerel bir gazete olan GAZETE ATAKUM çatısı altında yayın hayatına başladı. Genellikle radyomuz ATAKUM ilk ve tek Yabancı 60'lar ve 70'ler disko parçalar çalan bir radyo olmak istedi. Bun için titizlikle oluşturulan arşiv ve şarkılar seçildi. Diğer radyoların aksine RADYO GAZETE ATAKUM'da reklam yok. 7/24 yüzlerce disko parçaları kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RaDYo Player Yükleniyor...

Taraftarın Sesi Program Yapımcısı ve Sunucusu Hüseyin Karataş Ameliyat Oldu

Ana Sayfa » Haber » Taraftarın Sesi Program Yapımcısı ve Sunucusu Hüseyin Karataş Ameliyat Oldu
Paylaş
Tarih : 29 Mart 2018 - 5:00

Taraftarın Sesi program yapımcısı ve sunucularından Hüseyin Karataş dün Ondokuz Mayıs Üniversitesi acilen ameliyata alındı. Ünlü program sunucusu yayınladığı sosyal medya mesajında durumunun iyi olduğunu ve tüm sevenlerine sevgilerini gönderdiği görüldü. 

Ani bir durum gelişimi sonucu, önceki gün Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi servisine yatırılan ünlü spor yorumcusu Hüseyin Karataş Genel Cerrahi servisi doktorlarından Doç.Dr.Bülent Güngör yönetiminde ameliyata alındı. Ameliyatı başarılı geçen spor yorumcusunun durumu iyi olduğu bildirildi.

Taraftarın Sesi program yapımcı ve yorumcusu Karataş’ın ameliyattan sonra sosyal medya hesabından sevenlerine ve takipçilerine ayrıca bir mesaj yayınladı. Mesajda kendisini ameliyat eden Doç.Dr.Bülent Güngör ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Ameliyathane ekibine teşekkürlerini sunduğu kaydedildi. Hüseyin Karataş sosyal medya mesajı şu şekildedir;

Çok Şükür hiç hesapta yokken geçirmiş olduğum rahatsızliktan dolayı dün gece acil vaka olarak OMÜ tıp fak.hastanesinde yani işyerimde girdiğim Ameliyattan sağlıklı bir şekilde sabaha karşı Genel Cerrahi Servisimdeki odama yerleştim ve tedavim şimdi burada devam etmekte Başta beni ameliyat eden Genel Cerrah sevgili abim hocam Doç.Dr.Bülent Güngör olmak Üzere tüm ekip arkadaşlarına ve Ameliyathane ekibine en kalbi duygularım ile teşekkürlerimi şükranlarımı sunarım.

Taraftarın Sesi Program Yapımcısı ve Yorumcusu Hüseyin Karataş Hastanede Sevenlerinin Akınına Uğradı

Taraftarın Sesi program yapımcısı ve yorumcusu Hüseyin Karataş geçirdiği ameliyat sonrası, sevenleri Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Servisine akın ettiği bildirildi. Ünlü spor yorumcusu Samsun bürokrasi, siyaset, spor ve iş dünyasından pek çok önemli isim geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ayrıca çalıştığı kurum’da bulunan sevenleri’de Karataş’ı yalnız bırakmadı. Çalıştığı bölüm hemşireleri spor yorumcusuna geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Bunun yanı sıra sosyal medya hesabında’da Taraftarın Sesi program yapımcısı ve sunucusu Hüseyin Karataş geçmiş olsun dilekleri yağdığı görüldü. Yüzlerce seveni spor yorumcusuna iyi sağlıklar dilediği görüldü.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jumanji Welcome to the Jungle 2017 1080p 3D BluRay Half-OU x264 TrueHD 7 1 Atmos-FGT

Jungle’a hoşgeldiniz Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Kevin Hart’ın oynadığı bir film. Dört genç büyülü bir video oyununa çekilir

Suudi yatırım zirvesine Alman devinden Kaşıkçı boykotu

Siemens’in yöneticisi Joe Kaeser Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’da yarın başlayacak olan “Çöldeki

BİR TÜRK YETKİLİ’ SUUDİLERİ NASIL DİZE GETİRDİ ? BÜYÜK BAŞARI

New York sokaklarında Türkiye gündeminin arkasında Cüneyt Özdemir anlatmaya devam ediyor. Dışarıdan bir ülkenin görüntüsü, dünya meseleleri,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz