60'lar ve 70'ler Yabancı Disko Müzik

www.gazeteatakum.com

RADYO GAZETE ATAKUM İNTERNET TARAYICILARINIZI VE MEDYA OYNATICILARI DESTEKLER DİNLEMEK İÇİN İNDİREBİLİRSİNİZ

     

Gönüllere taht kuran 60'lar ve 70'ler özellikle dünya pop kültüründe önemli bir yer işgal etmiş durumda. Özellikle 70'li yıllarda ki müzik akımı unutulmamak üzere yılların yoluna akıp gitmiştir. Şimdilerde hala bu akım ortaya çıkan disko parçaları hala dinleniyor. Şimdinin gençliği anneleri, babaları, dedeleri ve neneleri dinlediği parçalar ile coşmaya devam ediyor. Radyo Gazete Atakum yerel bir gazete olan GAZETE ATAKUM çatısı altında yayın hayatına başladı. Genellikle radyomuz ATAKUM ilk ve tek Yabancı 60'lar ve 70'ler disko parçalar çalan bir radyo olmak istedi. Bun için titizlikle oluşturulan arşiv ve şarkılar seçildi. Diğer radyoların aksine RADYO GAZETE ATAKUM'da reklam yok. 7/24 yüzlerce disko parçaları kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RaDYo Player Yükleniyor...

Samsunspor’dan Kahraman Türk Ordusuna Tam Destek

Ana Sayfa » Haber » Samsunspor’dan Kahraman Türk Ordusuna Tam Destek
Paylaş
Tarih : 02 Nisan 2018 - 21:02

Spor Toto 1. ligde mücadele veren Karadeniz’in önemli ekiplerinden ve Samsun şehrinin temsilcisi Samsunspor resmi web sitesinin girişinde anlamlı mesaj görenlerin dikkatini çekiyor. 

Türkiye top yekun terör ile mücadelesinin saffası olan ” Zeytin Dalı Harekatı ” tüm gücü ve hızıyla devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanı ve Adalet Kalkınma Partisi genel başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve sanatçı gurubuyla geçtiğimiz günlerde Zeytin Dalı Harekatı kapsamında sınır birliklerine moral gezisi düzenlemişti. Sınır birliklerinde görev yapan askerlere moral için gidilmişti. Türk ordusu askeri ve milleti ayrılmaz bir bütün olduğunu bir kez daha dosta, düşmana Sayın Cumhurbaşkanımız ve sanatçı gurubu ile gösterilmiş oldu.

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri canı pahasına tüm operasyonu tüm hızıyla sürdürürken, ülkemizin çeşitli köşelerinden’de Türk ordusuna destek yağıyor. Kimi tek geçim kaynağı ineğini gidip orduya bağışlıyor, kimi ise binlerce km öteden kalkıp karavanını bağışlıyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı Harekatı tüm hızı ile devam ederken bir destekte, Karadeniz bölgesinin dinamo kenti Samsundan geldi. Şehrin Spor Toto 1. ligde mücadele eden takımı Samsunspor’un resmi web sitesine ” samsunspor.org.tr “girenleri arkasını yüce engin dağlar almış Türk bayrağı ve temsili Türk askeri karşılıyor. Mesajda ise şunlar yer alıyor.

” Kahraman Türk Ordumuza, Terörizme Karşı Başlatmış Olduğu Zeytindalı Harekatında Üstün Başarılar Diliyoruz

Allah Devletimizin, Milletimizin ve Kahraman Türk Ordumuzun Yar ve Yardımcısı Olsun

denildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jumanji Welcome to the Jungle 2017 1080p 3D BluRay Half-OU x264 TrueHD 7 1 Atmos-FGT

Jungle’a hoşgeldiniz Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Kevin Hart’ın oynadığı bir film. Dört genç büyülü bir video oyununa çekilir

Suudi yatırım zirvesine Alman devinden Kaşıkçı boykotu

Siemens’in yöneticisi Joe Kaeser Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’da yarın başlayacak olan “Çöldeki

BİR TÜRK YETKİLİ’ SUUDİLERİ NASIL DİZE GETİRDİ ? BÜYÜK BAŞARI

New York sokaklarında Türkiye gündeminin arkasında Cüneyt Özdemir anlatmaya devam ediyor. Dışarıdan bir ülkenin görüntüsü, dünya meseleleri,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz