60'lar ve 70'ler Yabancı Disko Müzik

www.gazeteatakum.com

RADYO GAZETE ATAKUM İNTERNET TARAYICILARINIZI VE MEDYA OYNATICILARI DESTEKLER DİNLEMEK İÇİN İNDİREBİLİRSİNİZ

     

Gönüllere taht kuran 60'lar ve 70'ler özellikle dünya pop kültüründe önemli bir yer işgal etmiş durumda. Özellikle 70'li yıllarda ki müzik akımı unutulmamak üzere yılların yoluna akıp gitmiştir. Şimdilerde hala bu akım ortaya çıkan disko parçaları hala dinleniyor. Şimdinin gençliği anneleri, babaları, dedeleri ve neneleri dinlediği parçalar ile coşmaya devam ediyor. Radyo Gazete Atakum yerel bir gazete olan GAZETE ATAKUM çatısı altında yayın hayatına başladı. Genellikle radyomuz ATAKUM ilk ve tek Yabancı 60'lar ve 70'ler disko parçalar çalan bir radyo olmak istedi. Bun için titizlikle oluşturulan arşiv ve şarkılar seçildi. Diğer radyoların aksine RADYO GAZETE ATAKUM'da reklam yok. 7/24 yüzlerce disko parçaları kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RaDYo Player Yükleniyor...

Miami polisinden 14 yaşındaki kıza dayak

Ana Sayfa » Atakum Haberleri » Miami polisinden 14 yaşındaki kıza dayak
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2018 - 23:37

ABD’nin Miami kentinde bir alışveriş merkezinin yakınında polis memurlarının 14 yaşındaki siyahi bir kıza dayak attıkları öğrenildi.

Miami New Times’ın haberinde, ABD’nin Florida eyaletinin 2. büyük kenti Miami’de bir alışveriş merkezinin yakınında Coral Springs polis memurlarının 14 yaşındaki siyahi bir kıza dayak attıkları aktarıldı.

Olayla ilgili yayınlanan videoda polislerden birinin, üzerinde silah bulunmadığı ve tehlikeli olmadığı anlaşılan kızın kaburgalarına yumruk attığı görülüyor.

​Olayla ilgili açıklama yapan bölge polis departmanı, alışveriş merkezinin güvenlik servisinin aralarında kavga eden ve düzeni bozan ‘ahlakı bozuk’ bir grup çocukla ilgili ihbarda bulunması üzerine polislerin olay yerine gittiğini belirtti.

Açıklamaya göre polisler, çocukları binadan uzaklaştırdıktan sonra başka bir ihbar üzerine oradan ayrıldı, fakat çocuklar yine alışveriş merkezine girdi. Bunun üzerine gruptan bir kişiyi gözaltına alan polise videodaki kızın ‘saldırgan davrandığı’ ve onu yakalamaya çalışan polislere direndiği ileri sürüldü.
Açıklamada, “Kızın saldırgan davranışlarından dolayı memurlar onu yere yatırdı ve kelepçe takmaya çalıştı. Bunu yaptıktan sonra kız polislerden birine vurdu” dendi.

Gözaltına alınan kızın ailesinin avukat tuttuğu aktarılan haberde, savunmanın polislerin yetkilerini aştıkları gerekçesiyle cezalandırılmalarını talep edeceği ifade edildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jumanji Welcome to the Jungle 2017 1080p 3D BluRay Half-OU x264 TrueHD 7 1 Atmos-FGT

Jungle’a hoşgeldiniz Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Kevin Hart’ın oynadığı bir film. Dört genç büyülü bir video oyununa çekilir

Suudi yatırım zirvesine Alman devinden Kaşıkçı boykotu

Siemens’in yöneticisi Joe Kaeser Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’da yarın başlayacak olan “Çöldeki

BİR TÜRK YETKİLİ’ SUUDİLERİ NASIL DİZE GETİRDİ ? BÜYÜK BAŞARI

New York sokaklarında Türkiye gündeminin arkasında Cüneyt Özdemir anlatmaya devam ediyor. Dışarıdan bir ülkenin görüntüsü, dünya meseleleri,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz