60'lar ve 70'ler Yabancı Disko Müzik

www.gazeteatakum.com

RADYO GAZETE ATAKUM İNTERNET TARAYICILARINIZI VE MEDYA OYNATICILARI DESTEKLER DİNLEMEK İÇİN İNDİREBİLİRSİNİZ

     

Gönüllere taht kuran 60'lar ve 70'ler özellikle dünya pop kültüründe önemli bir yer işgal etmiş durumda. Özellikle 70'li yıllarda ki müzik akımı unutulmamak üzere yılların yoluna akıp gitmiştir. Şimdilerde hala bu akım ortaya çıkan disko parçaları hala dinleniyor. Şimdinin gençliği anneleri, babaları, dedeleri ve neneleri dinlediği parçalar ile coşmaya devam ediyor. Radyo Gazete Atakum yerel bir gazete olan GAZETE ATAKUM çatısı altında yayın hayatına başladı. Genellikle radyomuz ATAKUM ilk ve tek Yabancı 60'lar ve 70'ler disko parçalar çalan bir radyo olmak istedi. Bun için titizlikle oluşturulan arşiv ve şarkılar seçildi. Diğer radyoların aksine RADYO GAZETE ATAKUM'da reklam yok. 7/24 yüzlerce disko parçaları kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RaDYo Player Yükleniyor...

Akbank

Ana Sayfa » Dünya » Akbank
Paylaş
Tarih : 01 Nisan 2018 - 10:45

akbank

Ak Bank genç Türkiye’nin ilk Banka olma özelliğine sahiptir. İkinci dünya savaşından sonra artan üretime bağlı olarak 1948 yılında Adana’da özel sermaye tarafından kurulmuştur. Ak Bank özellikle o dönemler Adana’da bulunan pamuk üreticilerine finansal destek sağlamak için hizmete girmiştir.

İstanbul’da İlk Şube

Adana’da finansal hayatına başlayan banka hemen kısa denilebilecek bir süre zarfında 1950 yılında Kore savaşı arifesinde İstanbul Sirkeci’de ikinci şubesini hizmete sokmuştur. Adana’da büyüyemiyeceğini anlayan banka taşı toprağı altın olan İstanbul’a genel merkezini taşımış ve 1954 yılında bu işlemi tamamlamıştır. Ak Bank 1964 yılında ise o dönemin son teknoloji bilgisayarları ile donattığı merkezini otomasyon sistemine geçirmiştir. Hızlı bir şekilde şube sayısını arttırmıştır.

akbank

1990’da Halka Arz Edildi

Ak Bank kuruluşundan itibaren Türkiye’nin değişimi gibi banka’da değişim göstermiş ve 1990 yılında halka arz edilmiştir. Aile şirketi olmaktan çıkıp American Depository Receipt işlem görecek çok uluslu bir banka konumuna kadar gelmiştir.

Bankanın Temek Faaliyet Alanları

Ak Bank temel faaliyet alanları ise bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı, ticari bankacılık, kobi bankacılığı, ödeme araçları, hazine işlemleri ve uluslar arası bankacılık iş kollarında hizmet vermektedir. Ayrıca Ak Sigorta, AvivaSA ve Hayat Sigorta gibi sigortacılık işlemlerini’de yürütmektedir.

akbank

Ak Bank güçlü bir banka konumundadır. Ülkemizde yaklaşık 15.000 çalışanı bulunur. Türkiye çapın’da 22 bölge’de hizmet veren banka, ayrıca 840 şubesi ile ülkemizin önemli banka oyuncularından birisidir diyebiliriz. Buna ek olarak 4200 adet ATM ve 470.000 civarında ki pos makinesi ile devasa bir kuruluş görünümündedir.

Yurt Dışında’da Ak Bank

Ak Bank yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında’da pek çok yatırımları bulunur. Bunlar sırası ile şu şekildedir. Ak Bank Almanya, Ak Bank Malta, Ak Yatırım, Ak Portföy gibi farklı iştirakleri ile yurt dışında’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Ak Bank telefon numarası buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jumanji Welcome to the Jungle 2017 1080p 3D BluRay Half-OU x264 TrueHD 7 1 Atmos-FGT

Jungle’a hoşgeldiniz Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Kevin Hart’ın oynadığı bir film. Dört genç büyülü bir video oyununa çekilir

Suudi yatırım zirvesine Alman devinden Kaşıkçı boykotu

Siemens’in yöneticisi Joe Kaeser Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’da yarın başlayacak olan “Çöldeki

BİR TÜRK YETKİLİ’ SUUDİLERİ NASIL DİZE GETİRDİ ? BÜYÜK BAŞARI

New York sokaklarında Türkiye gündeminin arkasında Cüneyt Özdemir anlatmaya devam ediyor. Dışarıdan bir ülkenin görüntüsü, dünya meseleleri,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz