60'lar ve 70'ler Yabancı Disko Müzik

www.gazeteatakum.com

RADYO GAZETE ATAKUM İNTERNET TARAYICILARINIZI VE MEDYA OYNATICILARI DESTEKLER DİNLEMEK İÇİN İNDİREBİLİRSİNİZ

     

Gönüllere taht kuran 60'lar ve 70'ler özellikle dünya pop kültüründe önemli bir yer işgal etmiş durumda. Özellikle 70'li yıllarda ki müzik akımı unutulmamak üzere yılların yoluna akıp gitmiştir. Şimdilerde hala bu akım ortaya çıkan disko parçaları hala dinleniyor. Şimdinin gençliği anneleri, babaları, dedeleri ve neneleri dinlediği parçalar ile coşmaya devam ediyor. Radyo Gazete Atakum yerel bir gazete olan GAZETE ATAKUM çatısı altında yayın hayatına başladı. Genellikle radyomuz ATAKUM ilk ve tek Yabancı 60'lar ve 70'ler disko parçalar çalan bir radyo olmak istedi. Bun için titizlikle oluşturulan arşiv ve şarkılar seçildi. Diğer radyoların aksine RADYO GAZETE ATAKUM'da reklam yok. 7/24 yüzlerce disko parçaları kesintisiz dinleyebilirsiniz.

RaDYo Player Yükleniyor...

Adanaspor Maçı Öncesi Samsunspor Hazırlıklara Başladı

Ana Sayfa » Haber » Adanaspor Maçı Öncesi Samsunspor Hazırlıklara Başladı
Paylaş
Tarih : 28 Mart 2018 - 10:33

Samsunspor Adanaspor maçı öncesi hazırlıklara Nuri Arslan tesislerinde teknik direktör Besim Durmuş gözetiminde başladı. Takımın önemli oyuncuları olmadan çalışma yapan Samsunspor özellikle düz koşu, ısınma hareketleri ve bacak açma gibi hareketler yaptığı görüldü. Samsunspor teknik direktörü Besim Durmuş basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. 

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş Önemli Açıklamalarda Bulundu

Lige verilen 4 günlük aradan sonra tekrar maç hazırlıklarına başlayan Samsunspor takımı iznin hemen ertesinden sonra çalışmalara başladı. Teknik direktör Besim Durmuş Adanaspor maçının çok önemli ve zor bir maç olacağını belirtti. Teknik hoca sözlerine şöyle devam etti; Milli maç arası dinlendiklerini, Bursaspor maçının ise artık geride bıraktıklarını ve 2 puanın alamadıklarını belirtti. Ancak daha iyi bir fırsat yakaladıklarını ve bu araya öyle baktıklarını belirtti. Etraflarında bazı olayların geliştiğini, ligin boyunun kısalmış olduğunu belirtti.

Hoca Adanaspor maçının Samsunspor için çok önemli olduğunu, kazanmak için Adanaya gideceklerini, kazanamazlar ise bile berabere kalmak zorunda olduklarını belirtti. Üst düzey bir futbol oynayacaklarını belirten Besim Durmuş bu maçtan 3 puan almadan geri dönmeyeceklerini ve bu 3 puanın Samsunspor ve takımın gidişatı için çok önemli olduğunun’da altını çizdi.

Ayite, Muhammet Beşir ve Ufuk Budak ile Almanya’dan geç dönecek olan Çağrı Ortakaya ve Ahmet Cebe katılmadı.

Samsunspor Çalışmalarına 5 Futbolcu Katılamadı

Samsunspor’un Adanaspor maçı öncesi yaptığı ön çalışmaya Atiye, Muhammet Beşir ve Ufuk Budak sakatlıklarından dolayı katılamadı. Ayrıca Almanya’dan geç döneceği düşünülen Çağrı Ortakaya ve Ahmet Cebe’de çalışmalara katılamadı.

Ayrıca Samsunspor’un Nuri Arslan tesislerinde Adanaspor maçı çalışmalarını sürdüren futbolculara ilkokul öğrencileri ziyarette bulundu. Ziyaret minik Samsunspor taraftarları oyunculara çiçekler verdikleri görüldü.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Jumanji Welcome to the Jungle 2017 1080p 3D BluRay Half-OU x264 TrueHD 7 1 Atmos-FGT

Jungle’a hoşgeldiniz Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Kevin Hart’ın oynadığı bir film. Dört genç büyülü bir video oyununa çekilir

Suudi yatırım zirvesine Alman devinden Kaşıkçı boykotu

Siemens’in yöneticisi Joe Kaeser Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle Suudi Arabistan’da yarın başlayacak olan “Çöldeki

BİR TÜRK YETKİLİ’ SUUDİLERİ NASIL DİZE GETİRDİ ? BÜYÜK BAŞARI

New York sokaklarında Türkiye gündeminin arkasında Cüneyt Özdemir anlatmaya devam ediyor. Dışarıdan bir ülkenin görüntüsü, dünya meseleleri,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz